Pracownia

Zapraszamy na ulicę Jagodową 7. Tu znajduje się nasza pracownia i największy Salon Sukien w Kaliszu.

30 lat doświadczenia

Jesteśmy firmą z tradycją, istniejemy już od 1986 roku. W gronie naszych klientek są takie Panie, którym szyliśmy suknie komunijne, studniówkowe i do ślubu. Niektóre z nich przychodzą do nas ze swoimi dziećmi.

Pod okiem projektantki

Śledzimy modę światową, skąd czerpiemy inspiracje do projektów indywidualnych i sezonowych. Projektując suknie, zwracamy uwagę na odpowiedni dobór tkanin i dodatków, w czym duży udział ma nasza projektantka Anna Michalak-Bartosz.

Dodatki ślubne

Każda Panna Młoda potrzebuje pięknych, subtelnych dodatków do swojej kreacji - to z nimi suknia tworzy doskonałą całość. W naszym salonie dobierzemy welon, buty, biżuterię, bieliznę, rękawiczki, bolerko, stroiki.

Nie tylko suknie ślubne

Już od wielu lat tworzymy niepowtarzalne i oryginalne kreacje. Projektujemy i szyjemy głównie suknie ślubne, ale dla naszych Klientek przygotowujemy również suknie wizytowe, studniówkowe i komunijne.

Background Image

Jak przygotowujemy Twoją suknię?

Wybór sukni

W naszej pracowni znajdziesz co najmniej kilkadziesiąt gotowych do przymierzenia sukien. Oprócz tego wykonujemy projekty indywidualne, wg Twoich upodobań.

Przymiarki

Kiedy wiesz już, jaki typ sukni jest Twoim wymarzonym, zapraszamy na przymiarkę. Ustalamy wtedy wszystkie najdrobniejsze szczegóły dotyczące Twojej ślubnej kreacji.

Odbiór

Kiedy suknia jest gotowa, czas na ostatnią przymiarkę i odbiór sukni oraz dodatków. Na tym etapie, jeśli to niezbędne, dokonujemy ostatecznych poprawek.

Umów się na wizytę w naszej pracowni

Pracujemy od poniedziałku do soboty. Czekamy na Ciebie przy ul. Jagodowej 7 w Kaliszu,
a także przy ul. Kościuszki 23 w Sieradzu.

Skontaktuj się z nami